Konkurs Dobrych Praktyk zorganizowany w ramach kampanii „Substancje niebezpieczne pod kontrolą”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 października 2018

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gostyniu zaprasza firmy powiatu gostyńskiego oraz organizacje do udziału w europejskim Konkursie Dobrych Praktyk zorganizowanym w ramach kampanii „Substancje niebezpieczne pod kontrolą”. Konkurs ma na celu wyróżnienie przedsiębiorstw i organizacji, które szczególnie aktywnie i efektywnie zarządzają ryzykiem związanym z występowaniem substancji niebezpiecznych w miejscu pracy oraz wprowadzili w swoim przedsiębiorstwie odpowiednie rozwiązania z tym związane.

Konkurs jest podzielony na dwa etapy: etap krajowy (organizowany przez CIOP-PIB) i etap europejski (organizowany przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy).

Termin przesyłania zgłoszeń dla firm w Polsce upływa w dniu 22.01.2019 r.

Rozstrzygnięcie konkursu na etapie krajowym odbędzie się w I połowie lutego 2019 r., a uroczyste wręczenie dyplomów laureatom tego etapu jest planowane wiosną 2019 r., podczas specjalnie w tym celu zorganizowanej konferencji.

Dodatkowe informacje o konkursie, formularz wniosku oraz kryteria oceny znajdują się na stronie http://bit.ly/chemia-ciop-konkurs.

Ponadto Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gostyniu w załączeniu zamieszcza ulotkę Konkursu Dobrych Praktyk.